Henkilöstö

Osaava henkilöstömme auttaa sinua mielellään muun muassa kalustesuunnittelun, pesuhuoneremontin ja muiden rautakauppapalveluiden parissa.

Kaikkien kodin huoneiden remontti alkaa yhteydenotolla - kysy siis lisää!

Vaihde / tiedustelut: 0400 172 050
asiakaspalvelu@rauta-juurikkala.fi

Toimitusjohtajan sijainen/myyjä/rakennustarvikkeet
Miia Pihlaja
0400 172 037
miia.pihlaja@rauta-juurikkala.fi

Sisustustarvikemyynti
Eeva Poskela
0400 172 017
eeva.poskela@rauta-juurikkala.fi

Myyjä /työkalut, kiinnikkeet
Tomi Uurainen
0400 172 042
tomi.uurainen@rauta-juurikkala.fi

Myyjä /maalit
Merja Hakanoro
0400 172 048
merja.hakanoro@rauta-juurikkala.fi

Myyjä /LVI
Riku Pennanen
0400 172 044
riku.pennanen@rauta-juurikkala.fi

Pienkonekorjaamo/myynti
Mika Laakso
0400 774 217
mika.laakso@rauta-juurikkala.fi

Pienkonekorjaamo/myynti
Olavi Kuisma
0400 172 043
olavi.kuisma@rauta-juurikkala.fi

Kuljetus
Juhani Kuisma
0400 172 039

Kassa, taloushallinto
Eeva Tuominen
0400 172 034
eeva.tuominen@rauta-juurikkala.fi

Aukioloajat:

ma-pe 7.00 - 17.00
la 8.00 - 14.00

Pyydä tarjous lomakkeella!

Voit lähettää meille viestin myös alla olevalla yhteydenottolomakkeella. Valitse vain kiinnostavin palvelu ja lähetä viesti meille, me palaamme asiaan mahdollisimman pian!

Olisin kiinnostunut:


Kerro meistä kavereillesi